Vitajte na stránke NAILFASHIONSK

Vitajte na stránke nailfashionsk ktorú sme sa pre Vás snažili pripraviť tak, aby ste na nej našli všetky informácie ktoré by Vás mohli zaujímať z oblasti vzdelávania sa v nechtovom dizajne.

Niečo o nás.

Sme spoločnosť Nail Fashion ktorá vznikla v roku 2001 najskôr ako nechtové štúdio a neskôr sme svoje  služby rozšírili aj na edukačnú činnosť v oblasti nechtového dizajnu. V našej ponuke nájdete kurzy základné akreditované ako aj kurzy nadstavbové vhodné pre nechtové dizajnérky ktoré sa chcú okrem perfektnej modelácie naučiť aj najnovšie techniky v nail arte- zdobení nechtov.

Pretože  nás nechty stále bavia, vymýšľame neustále  niečo nové, preto sme sa  v roku 2006  stali výhradným distribútom kozmetiky The Edge na Slovensku, ktorú zastupujeme dodnes a v roku 2016 sme pridali Profesionálnu kozmetiku Mystic Nails ktorá má zastúpenie v krajinách Taliansko, Serbia, Netherlands, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Spain, Portugal, Estonia, Finland, Romania atď.

Za našu prácu hovoria stovky našich úspešne vyškolených absolventiek. Tu sú niektoré ich referencie ktoré nájdete na našej FB stránke

Nail Fashion, sro https://www.facebook.com/nailfashionsro/reviews

Salón Queen  odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

„Zuzinka, ďakujem za skvelé školenie. Vďaka tebe som si otvorila svoj vysnívaný salón . Skvelý kolektív a skvelá školiteľka. Svoju spokojnosť ti posúvam ďalej v podobe druhých babach a budem ťa aj ďalej odporúčať. Ivka Banská Štiavnica“
 
 

Gel Nails Nika odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

18 h
„Jedno z najlepších rozhodnutí prihlásiť sa na akreditovaný kurz. Pani školiteľka Zuzka nás veľa naučila, bola trpezlivá aj keď sme robili chybičky, ktoré nám ale vysvetlila a ukazovala dokým sme sa naučili veci robiť správne a za to jej veľmi ďakujem. Odporúčam všetkými desiatimi.
Veronika“
 
 
„Zuzka je úžasná školitelka vrelo odporúčam všetkými desiatimi ❤️
 
 

Erika Kitleyova odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

„Maximálna spokojnosť 💯👆 Zuzka si úžasná školitelka , príjemná a milá osôbka s obrovskými skúsenosťami … no proste top , neoľutovala som že som si vybrala práve teba a Nail fashion s.r.o.
ĎAKUJEM 💯💯
 

Domuš Neznááma  odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

11. januára 
„Určite odporúčam😊 super školiace stredisko a tá najlepšia lektorka Zuzka😊 je veľmi ochotná, nápomocná a pre ňu slovo nejde to neexistuje 😊 som rada, že som mala tú česť ťa spoznať a práve u teba robiť akreditáciu a dala si mi veľmi veľa nových vedomostí a posunula ma ďalej v tom čo robím😊 takže ak sa neviete rozhodnúť tak Nail Fashion- Zuzka je to najlepšie riešenie 😊😊 ďakujem ešte raz Zuzi za všetko 🤗🤗🤗