Prečo sa školiť s nami ?

icon-eye Praktický nácvik: Vytvoriť kompletný set nádherných nechtov je predovšetkým o praktickej skúsenosti, ktorej sa Vám dostane v plnej miere. Na to aby ste mohli cvičiť u nás nemusíte mať živú modelku na každú praktickú hodinu, pracujeme s najmodernejšími pomôckami ktoré maximálne imitujú ľudskú ruku.

 icon-puzzle-piece   Vrátime Vám peniaze: Na Vašom úspechu nám záleží: Ak sa počas kurzu nenaučíte modelovať nechty sme pripravení vrátiť Vám peniaze.

 icon-female Kvalitný lektor:  Pracuje aktívne v obore od roku 2001      a neustále sa vzdeláva.

 icon-star Podpora študentov: Finálna skúška a bezplatné poradenstvo skúsených lektorov pracujúcich v aktívne obore pri otváraní živnosti aj po kurze je u nás samozrejmosťou.

 icon-gift Balíček ŠTART MAXI: Iba u nás podporujeme našich študentov tak intenzívne, naše Balíčky Štart sú pripravené pre Vás: -10 % zľava na 1.nákup na produkty svetovej kvality- profesionálna kozmetika na nechty ktorá spĺňa najvyššie štandardy kozmetických prípravkov schválene ministerstvom zdravotníctva podľa platnej legislatívy EU.

 icon-dollar Zľavová kartička: Na všetky ďalšie nákupy -3 % zľavová kartička platná po dobu 1. roka po ukončení kurzu

  icon-money  Zľava: -10% zľava na všetky doplnkové kurzy (Nail Art Lakom, Nail Art Permanent, Japonská manikúra, Marketing pre začínjúce dizanérky, Príprava na Skúšku odbornej spôsobilosti)

 icon-anchor Tradícia:  sme tu pre Vás od roku 2001

Keďže je ťažké rozhodnúť sa prikladáme recenzie našich bývalých absolventiek..

https://www.facebook.com/nailfashionsro/reviews