O nás

Vitajte na stránke nailfashionsk ktorú sme sa pre Vás snažili pripraviť tak, aby ste na nej našli všetky informácie ktoré by Vás mohli zaujímať z oblasti vzdelávania sa v nechtovom dizajne.

Niečo o nás.

Sme spoločnosť Nail Fashion ktorá vznikla v roku 2001 najskôr ako nechtové štúdio a neskôr sme svoje  služby rozšírili aj na edukačnú činnosť v oblasti nechtového dizajnu. V našej ponuke nájdete kurzy základné akreditované ako aj kurzy nadstavbové vhodné pre nechtové dizajnérky ktoré sa chcú okrem perfektnej modelácie naučiť aj najnovšie techniky v nail arte- zdobení nechtov.

Pretože  nás nechty stále bavia, vymýšľame neustále  niečo nové, preto sme sa  v roku 2006  stali výhradným distribútom kozmetiky The Edge na Slovensku, ktorú zastupujeme dodnes a v roku 2016 sme pridali Profesionálnu kozmetiku Mystic Nails ktorá má zastúpenie v krajinách Taliansko, Serbia, Netherlands, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Spain, Portugal, Estonia, Finland, Romania atď.

 

S láskou k nechtom…

2 days ago

Nail Fashion, s.r.o
Čo je nové v Mystic Nails?Link na video z výstavy youtu.be/NoXKd9Gn-cgCosmoprof je jedným z najväčších svetových podujatí v oblasti kozmetického priemyslu, ktoré sa každoročne koná okrem iného v Bologni. 2700 vystavovateľov z takmer 70 krajín predstavilo najnovšie kozmetické inovácie tisíckam návštevníkov z takmer 140 krajín. Spoločnosť Mystic Nails mala svoju najúspešnejšiu bolonskú výstavu vôbec, rokovala s desiatkami potenciálnych nových distribútorov a počas 4 dní výstavy prilákala viac ako 1 500 návštevníkov. Prípravy na budúcoročnú akciu už začali, pretože niet pochýb o tom, že Mystic Nails – teraz už ako globálna značka – tam bude aj budúci rok! ... See MoreSee Less
View on Facebook

7 days ago

Nail Fashion, s.r.o
Moje kurzistky Soňka a Zuzka na akreditovanom kurze Manikérka. ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

Nail Fashion, s.r.o
Reverse French v mojom podaní. ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

Nail Fashion, s.r.o
Dnešné moje dobrodružstvo s Reverse Francúzskou manikúrou. ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

Nail Fashion, s.r.o
View on Facebook