O nás

Vitajte na stránke nailfashionsk ktorú sme sa pre Vás snažili pripraviť tak, aby ste na nej našli všetky informácie ktoré by Vás mohli zaujímať z oblasti vzdelávania sa v nechtovom dizajne.

Niečo o nás.

Sme spoločnosť Nail Fashion ktorá vznikla v roku 2001 najskôr ako nechtové štúdio a neskôr sme svoje  služby rozšírili aj na edukačnú činnosť v oblasti nechtového dizajnu. V našej ponuke nájdete kurzy základné akreditované ako aj kurzy nadstavbové vhodné pre nechtové dizajnérky ktoré sa chcú okrem perfektnej modelácie naučiť aj najnovšie techniky v nail arte- zdobení nechtov.

Pretože  nás nechty stále bavia, vymýšľame neustále  niečo nové, preto sme sa  v roku 2006  stali výhradným distribútom kozmetiky The Edge na Slovensku, ktorú zastupujeme dodnes a v roku 2016 sme pridali Profesionálnu kozmetiku Mystic Nails ktorá má zastúpenie v krajinách Taliansko, Serbia, Netherlands, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Spain, Portugal, Estonia, Finland, Romania atď.

 

S láskou k nechtom…

5 days ago

Nail Fashion, s.r.o
Moje šikovné absolventky, budúce kolegyňe. Gratulujem Vám všetkým a prajem veľa spokojných klientiek. ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

Nail Fashion, s.r.o
Moja šikovná kurzistka Žanetka s modelkou maminou. Mamina bola fantastická modelka trpezlivá na 1 * a nechtárka Žanetka jej mohla týmpádom vyčarovať takéto nechtíky na šablónu s francúzskou manikúrou. ... See MoreSee Less
View on Facebook