Online Kurz Modelácia UV.Gélom 82h.

Chcete študovať z pohodlia Vášho domova? Túžite po vlastnej kariére? Ste kreatívna? Chcete si popri štúdiu privyrobiť? Chcete sa naučiť niečo nové? Ak ste aspoň na 1 otázku odpovedali áno tento kurz je presne pre Vás!

Na našom online kurze sa  naučíte predlžovať nechty na tipy a ma šablóny za pomoci video tútoriálov, ktoré Vás prevedú cez celý proces od prípravy nechtov až po záverečnú úpravu farbou na profesionálnej úrovni. Študujte v pohodlí Vášho domova so skúseným lektorom k dispozícii, ktorý Vám vie poradiť cez mail, telefonicky, počas celého procesu výuky.

Ideálne pre tých ktorí na túžia naučiť modelovať nechty pre seba, pre členov rodiny alebo neskôr pre  platiacich klientov.

Cez náš online kurz si nemusíte lámať hlavu nad ničím, poradíme Vám aký materiál použiť pri práci (používame iba značky schválené EU, bezpečné pre klientky a overené v praxi) vieme Vám zabezpečiť ideálnu modelku Vaša práca bude hodnotená na základe fotiek po určitých krokoch aby sme mali istotu, že ten ktorý krok a fázu zvládate bez problémov. Výsledkom Vášho úsilia bude práca s ktorou sa môžete pochváliť.

Balík Modelácia U.v gélom Obsahuje:

Teóriu

 • V teórii sú obsiahnuté témy  (Spôsoby hygieny, bezpečnosť pri práci, ,Predlžovanie nechtov, Prípravky, procedúry pracovné postupy v salóne, pracovisko nechtovej dizajnérky
 • Prístup  Online cez Heslo
 • Ukončenie teórie testom z teórie online cez Heslo
 • Pracovný manuál podľa ktorého pracujete keď trénujete, ktorý obsahuje všetky techniky a kroky ktoré vykonávate pri službe – Online prístup na základe hesla- vhodné si tento manuál vytlačiť a ísť podľa neho pri domácom nácviku

Prax

 • Video tútoriál k technike – Predlžovanie nechtov UV gélom na tipy  konečná úprava Gellak
 • Predlžovanie nechtov UV gélom na šablóny Francúzska manikúra
 • Ukončenie  ukážka prác – odovzdanie zadania po jednotlivých úkonoch aby sme videli správnosť  prevedenia a aby sme mali istotu že konkrétny úkon zvládate ,na každé odovzdané zadanie dostanete spätnú väzbu. ( napr. ak nalepíte tip s bublinou tento úkon musíte odovzdať nanovo už bez bubliny atď. až keď určitú techniku zvládnete bez problému prechádzate na inú techniku napr. 1. technika je predlžovanie nechtov na tipy s konečnou úpravou Gellak. Až keď máte túto techniku zvládnutú ide sa ďalej na Predlžovanie nechtov za pomoci šablón atď. Ak by nastasla situácia že si neviete poradiť samé tak sa ozvete lektorke a je možnosť si konkrétny problém prejsť pomocou videohovoru alebo sa dohodnte na individuálnom stretnutí v školiacom stredisku, kde sa tento problém rieši priamo, napr. pri lepení tipov si s Vami Lektorka osobne prejde správnu techniku lepenia až kým sa to nenaučíte.

Cena

Cena kurzu: 350 Eur

Ideálna Modelka Adelka

Na to aby ste sa techniku naučili čo najefektívnejšie budete potrebovať trénovať. Tréning je cez náš Nail Trenažér (Adelka), ktorý si môžete u nás buď zakúpiť alebo zapožičať, alebo si zaobstaráte inú ruku, na začatok, kým sa nenaučíte pracovať s pilníkom a štetcom neodporúčame trénovať na živých klientkách. Umelá Ruka Nail Trenažér pri zakúpení novej stojí  98,19. Súčasťou balenia je Umelá Ruka, 20 náhradných nechtov a Pokroková karta kde si dávate vyhotovené nechty. Požičanie je Zdarma /Zábezpeka 40Eur na dobu štúdia.

Link na umelú ruku

The Nail Trainer® – Your Perfect Model

Materiál pre prax

Materiál s ktorým budete  trénovať je dôležitý .Odporúčame si  zakúpiť už taký, s akým budete môcť pokračovať na živých klientkách. TZN. Bude bezpečný , bez alergických reakcií a výsledok Vašej snahy budú môcť oceniť Vaše klientky v krátkom čase.. S každým materiálom sa pracuje trochu inak, kým dostanete do ruky ako s určitým gélom pracovať a už ste vo fáze, že gél ovládate a v tom okamihu by ste prešli na už definitívny materiál, ktorý by bol redší alebo hustejší, ste zasa ako keby na začiatku a celý proces učenia sa Vám tak natiahne. Nehovoriac o tom že príprava pod gél je pri každom materiáli iná, nie je vhodné mixovať Primer a podkladový z 1 značky a potom Modelovací z úplne inej značky, mohol by tam nastať problém s priľnavosťou. Výhodou toho ak si zvolíte materiál od nás máte v tom že všetky postupy si dokonale natrénujete na kurze a po kurze sa už len zameriavate na to aby ste určité kroky urobili rýchlejšie. Dokupujete len to, čo sa Vám minie ( najčastejšie U.V gél).

Materiál:  Balík Mini Obsahuje –pusher,čistič na nechty, pilník č.240,pilník č.150,Pilník penový, Nail Prep, Primer, Bond Booster, UV gél Clear/natural,Lesk,1Gellak,štetec 2ks,Tipy,gilotína, tampóny, lepidlo.

Cena Balíka Mini 123,48 Eur

Cena Balíka Maxi (* obsah balíka v prílohe) 232 Eur + poštovné

Viac o značke a ponuke materiálov Eshop mysticnailsnf.sk

Balík si môžete vybrať, ak máte svoj materiál už kúpený, pracujete s ním.

Priebeh kurzu:

 1. Odošlete prihlášku
 2. Budeme Vás kontaktovať
 3. Úhrada za kurz
 4. Pošleme Vám prihlasovacie údaje do online platformy školiaceho strediska Nail Fashion spolu s harmonogramom jednotlivých termínov pre odovzdanie zadaní. Študujete kedy máte čas, všetky materiály pre štúdium nájdete vo svojom kurze. Pracujeme na profesionálnej platforme pre online vzdelávanie, kde ste zaradená do virtuálnej triedy. Práca so systémom je jednoduchá. Kurz je prehľadný nemusíte byť technický typ pre zvládnutie online kurzu. 🙂
 5. Študujete teóriu, zároveň si vyberiete Balík  (Mini, Maxi ) a Nail Trenažér (kúpa/požičanie)
 6. Po teste z teórie prechádzate na prax (Videotútoriál + Pracovný manuál)
 7. Záverečná skúška – z teórie a praxe online po úspešnom absolvovaní získavate
 8. Certifikát.

Po celú dobu kurzu Vám bude k dispozícii lektorka na ktorú sa môžete s akýmkoľvek problémom obrátiť.

*Tento kurz nie je akreditovaný

*Pre akreditovaný kurz kontaktujte školiace stredisko Nail Fashion

 info @nailfashion.sk, 0915 350 347.

Prihláška na kurz