Akreditované kurzy nechtového dizajnu

AKREDITOVANÉ KURZY NECHTOVÉHO DIZAJNU

Sme tu pre Vás od roku 2001, o tom ako robíme našu prácu hovorí za nás naša práca v podobe stoviek úspešných absolventiek z ktorých niektoré dosahujú v nechtových súťažiach tie najprestížnejšie ocenennia. Váš úspech je aj naším úspechom…

Zopár recenzií nájdete aj tu:

https://www.facebook.com/nailfashionsro/reviews

 

č. akreditácie 1996/2021/4/1

 

Veľa našich študentiek k nám prichádza s túžbou naučiť sa niečo nové, niektoré túžia po zmene kariéry  iné sa vždy zaujímali o nechty a hľadajú ten správny darček pre seba, ktorým by ich obdarovali ich blízki.

Všetky dôvody však majú rovnaký základ: Chcú urobiť správne rozhodnutie a uspieť.

Vy môžete tiež!

U nás pracujeme s najmodernejšími pomôckami, používame odbornú literatúru, profesionálne produkty najvyššej kvality a v nie konečnom rade sú naše osnovy koncipované tak, aby ste svoj čas strávený v našom školiacom stredisku využili čo najefektívnejšie v príjemnom prostredí a pod vedením skúsenej lektorky, ktorá pracuje ako aktívna nechtová dizajnérka už od roku 2001.

Všetky prísady pre nadobudnutie praktických skúseností, sebadôvery s certifikátom akreditovaným Ministerstvom školstva SR.

Pretože vieme aké to je začínať, pre naše absolventky kurzov máme pripravené významné zľavy a balíčky kurzov ktoré sú nastavené tak by ste mali čo najľahší štart.

Teraz niečo o kurzoch 🙂

Kurzy, ktoré poriadame sú intenzívne (denná výuka od 8:30-12:00, resp do 15:00) prípadne podľa dohody, dokážeme byť flexibilní tzn. pokiaľ ste zamestnaná a nemôžete chodiť na kurz každý deň vieme Vám kurz ušiť aj na mieru s dátumami ako Vám to bude vyhovovať, avšak odporúčame si nerobiť veľké prestávky medzi sedeniami aby ste sa mohli zlepšovať a napredovať ako v technike tak vo vedomostiach.

Kurzy prebiehajú v malých skupinkách pod neustálym dohľadom skúsených lektorov. Po absolvovaní rekvalifikačného kurzu vo všetkých troch moduloch Manikúra + nechtová modelácia UV GÉLOM + nechtová modelácia AKRYLOM si môžete na základe získaného osvedčenia otvoriť živnosť ako Manikér alebo sa v tejto oblasti zamestnať.  Dlhoročné skúsenosti, vysoká odbornosť, individuálny a profesionálny prístup a stovky našich úspešných absolventov sú zárukou vašej správnej voľby práve pre naše školiace stredisko. Naši absolventi získavajú komplexné teoretické i praktické zručnosti. Naším cieľom je, aby sa absolventi stali v oblasti nechtového dizajnu a manikúry profesionálmi a boli schopní ponúknuť svojim klientom široké služby. Bezplatné dodatočné poradenstvo pre absolventov je samozrejmosťou.

Termíny Kurzov 2021

November 23 – 29.11.2021

Január 2022

11.01.2022

Február

22.02.2022

 

(Na rozbehnutý kurz sa dá pristúpiť po dohode s lektorkou)

Každý absolvent akreditovaného kurzu musí absolvovať  cca 18 sedení (1 sedenie = 1 modelácia nechtov) ak nemáte nechtovú modelku nevadí, pracujeme s najmodernejšími pomôckami okrem iného aj s Nail Trenažérom ale každej absolventke doporučujeme si priniesť aspoň 1 živú modelku na 4- 5 deň kurzu aby sama videla ako techniku zvláda a ako dlho jej modelácia nechtov vydrží.

CENA AKREDITOVANÉHO KURZU MANIKÚRA= 599,- €

(vrátane DPH)

Obsahuje Moduly :

A. Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty 120h.

B. Modelácia UV gélom 82h.

C. Modelácia akrylom 82h.

Ak sa  moduly absolvujú jednotlivo, (napr. Modelácia Uv gélom 82 hod. samostatne) v tom prípade 1 Modul = 350 Eur (vrátane DPH) tzn. absolvovanie všetkých modulov jednotlivo by stálo dokopy = 950 Eur s DPH. V prípade absolvovania iba niektorých modulov dostáva absolvent Certifikát s konkrétnym modulom ktorý absolvoval, ak by si chcel otvoriť živnosť alebo sa zamestnať musí mať absolvované všetky moduly.

iba absolvovaním všetkých modulov získava absolvent súbor vedomostí a zručností podľa najnovších hodnotiacich štandardov pre povolanie MANIKÉR/MANIKÉRKA na základe ktorých dostáva Osvedčenie Akreditované MŠ SR .

Cena zahŕňa:  učebné skriptá, učebný a spotrebný materiál , ľahké občerstvenie (nezahŕňa obedy), osvedčenie s akreditáciou MŠ SR, následné poradenstvo.

PODMIENKY PRE ÚČASŤ:

 • poslaná elektronická prihláška http://www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/
 •   záloha vo výške 100,- € – zaplatená najneskôr 14 dní pred termínom kurzu. Zvyšná cena kurzovného uhradená najneskôr v deň zahájenia kurzu ráno.(detaily k platbám  nižšie v ďalších informáciách ).

TEORETICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

 • základy anatómie, fyziológie, dermatológie, kožné choroby, dekontaminácia, starostlivosť o prirodzené nechty, starostlivosť o pokožku rúk, úvod do nechtovej modelácie, modelácia nechtov UV gélom, druhy gélov, ich použitie, pomôcky, hygiena a ochrana pri práci, organizačné, ekonomické a právne informácie.

PRAKTICKÁ ČASŤ ZAHŔŇA:

 • ošetrenie prirodzených nechtov
 • ošetrenie pokožky rúk
 • suchá manikúra, japonská manikúra
 • modelovanie nechtov UV gélom, akrylom

technické postupy:

 • 1. spevnenie, modelovanie, predlžovanie prirodzených nechtov na tipy, na šablóny gelovou a akrylovou metódou
 • 2. francúzska manikúra permanent, práca s kamuflážnymi gélmi, kamuflážnym akrylom
 • 3. úprava a dopĺňanie namodelovaných nechtov
 • 4.  snímanie modelácie
 • 5. lakovanie, nanášanie gél laku na modeláciu, nanášanie  farebného gélu (bezvýpotkového, výpotkového),(novinka)
 • 6.  praktické precvičovanie
 • 7. Práca s elektrickou brúskou (novinka)
 • 8. Práca s LED, CCFL lampou a gélmi LED, CCFL (novinka)
 • Ukážka práce s polygélom (hybrid medzi akrylom a U.V gélom)(novinka)

Počas celého kurzu majú účastníci k dispozícii všetok potrebný materiál pre výuku ( pracujeme s kvalitným materiálom značky Mystic Nails  https://mysticnailsnf.sk/túto kozmetiku používame aj v našom nechtovom štúdiu. Učíme pracovné postupy overené v praxi po kurze môžete s touto kozmetikou pokračovať na Vašich klientkách. Nemusíte blúdiť po interente a hľadať a skúšať rôzne značky, miesto toho sa môžete sústrediť na zlepšovanie a zrýchlovanie techniky na Vašich klientkách.V prípade, že si zakúpite základnú výbavu priamo na kurze, bude Vám poskytnutá na tento tovar ZĽAVA 10%. Tovar máme skladom. 

FORMA ZÁVEREČNEJ SKÚŠKY:  Po úspešnom absolvovaní kurzu obdržíte osvedčenie  pre daný odbor (Manikúra ) s akreditáciou Ministerstva školstva. Na základe osvedčenia sa môžete zamestnať v danej oblasti a získavať potrebnú prax. Kvalita a hĺbka poskytnutých informácií a získaných zručností na rekvalifikačnom kurze Vám pomôžu v sebaistom rozbehu do nechtového dizajnérstva, treba dať však dôraz na to, že dobrých nechtových dizajnérov z Vás urobí až prax a ďalšie zdokonaľovanie sa. V tejto fáze sú Vám k dispozícii naše služby vo forme poradenstva.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
Cena kurzu zahŕňa osvedčenie, učebné skriptá, malé občerstvenie, modelačný materiál používaný pri výuke. Cena nezahŕňa modelačný materiál pre domáci odber – základnú výbavu. Nie je podmienkou základnú výbavu pre nechtovú modeláciu zakúpiť priamo na kurze. Avšak z hľadiska efektívnosti kurzu odporúčame si túto výbavu zakúpiť, aby ste sa mohli v čo najkratšom čase v tomto odbore zdokonaľovať a využívať čerstvo nadobudnuté znalosti.

Platba:

Platbu za kurz prípadne tovar je možné uhradiť v hotovosti alebo prevodným príkazom.

Záloha na kurz sa uhrádza prevodom na číslo účtu najneskôr 14 dní pred termínom kurzu č. účtu v tvare  IBAN : SK5011000000002611834505 Tatra Banka

alebo v hotovosti na prevádzke Nail Fashion , Pekárska 23, 917 01 Trnava.

zvyšok platby sa uhrádza v deň nástupu na kurz.

V prípade platby prevodom napíšte do poznámky  vaše meno a dátum začiatku kurzu.

 

PRIHLÁŠKA NA KURZ

 http://www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/

Kontakt: 0915 350 347

2 weeks ago

Nail Fashion, s.r.o
Posledné miesta... Prihláste sa ešte dnes a zarezervujte si svoje miesto!www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/ ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

Nail Fashion, s.r.o
Pridávam 1 prácičku mojej kurzistky Adriky. Predlžovanie na šablóny opakovanie rôznych techník. ... See MoreSee Less
View on Facebook

4 weeks ago

Nail Fashion, s.r.o
View on Facebook

1 month ago

Nail Fashion, s.r.o
Moja kurzistka Dominika. Predlžovanie na šablóny. Francúzska manikúra za použitia kamuflážnych gélov. Ďalšia šikovnica 😀 ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 month ago

Nail Fashion, s.r.o
Moja kurzistka Katka a jej predlžovanie na šablóny. Záverečná dekorácia gellak.S nechtíkmi začína. Super 😉 ... See MoreSee Less
View on Facebook

Odsek