O nás

Vitajte na stránke nailfashionsk ktorú sme sa pre Vás snažili pripraviť tak, aby ste na nej našli všetky informácie ktoré by Vás mohli zaujímať z oblasti vzdelávania sa v nechtovom dizajne.

Niečo o nás.

Sme spoločnosť Nail Fashion ktorá vznikla v roku 2001 najskôr ako nechtové štúdio a neskôr sme svoje  služby rozšírili aj na edukačnú činnosť v oblasti nechtového dizajnu. V našej ponuke nájdete kurzy základné akreditované ako aj kurzy nadstavbové vhodné pre nechtové dizajnérky ktoré sa chcú okrem perfektnej modelácie naučiť aj najnovšie techniky v nail arte- zdobení nechtov.

Pretože  nás nechty stále bavia, vymýšľame neustále  niečo nové, preto sme sa  v roku 2006  stali výhradným distribútom kozmetiky The Edge na Slovensku, ktorú zastupujeme dodnes a v roku 2016 sme pridali Profesionálnu kozmetiku Mystic Nails ktorá má zastúpenie v krajinách Taliansko, Serbia, Netherlands, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Spain, Portugal, Estonia, Finland, Romania atď.

 

S láskou k nechtom…

2 months ago

Nail Fashion, s.r.o

Pre inšpiráciu z Mystic Nails.
Kratšie jarné..Tavasz 🌿🌸 Tavasz 🌿🌸 Tavasz🌿🌸 Gyere! 💚💗
#mysticnails #mynailsaremysticnails #szamitaszakertelmed
...

View on Facebook

2 months ago

Nail Fashion, s.r.o

Pre inšpiráciu. Jar je už pred dverami. Prečo na modrá?Tavaszi kékség! Hát nem gyönyörű? 💅💐💙
Katalógus 25. oldal 😉
#mysticnails #szamitaszakertelmed
...

View on Facebook

3 months ago

Nail Fashion, s.r.o

Vážené zákazníčky z dôvodu najnovšej vyhlášky RUVZ zo dňa 12.3. o zatvorení všetkých zariadení v kategórii starostlivosti o ľudské telo kde spadáme aj my, sme nútení zatvoriť prevádzku.
V nariadení je dátum od 12.3.2020 do Odvolania..

Prosím nechty si skrátte a tie ktoré potrebujete dorábku už včera možno bude v tomto momente pre Vás a Vaše nechtíky najlepšie ak si nechtíky šetrne zbrúsite papierovým pilníkom a následne ošetríte aspoň priesvitným lakom, ak máte kalciový ešte lepšie.
Hlavne si ich nestrhávajte nasilu aby ste si nepoškodili prirodzené nechty. Myslím na Vás a držím palce. Z. NfMn.
...

View on Facebook

3 months ago

Nail Fashion, s.r.o

Vzhľadom k novovzniknutej situácii a opatreniam ktoré mesto Trnava zaviedlo v súvislosti s ochranou pred nákazou Corona vírusom som nútená kurz z tohto týždňa presunúť. Zatiaľ do piatka. Ďakujem za pochopenie. Budeme v kontakte.
Z.NfMn.
...

View on Facebook

3 months ago

Nail Fashion, s.r.o

Posledné voľné miesta na akreditovaný kurz Manikúra
termín 24.3.2020
Prihláste sa ešte dnes!
www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/
...

View on Facebook