O nás

Vitajte na stránke nailfashionsk ktorú sme sa pre Vás snažili pripraviť tak, aby ste na nej našli všetky informácie ktoré by Vás mohli zaujímať z oblasti vzdelávania sa v nechtovom dizajne.

Niečo o nás.

Sme spoločnosť Nail Fashion ktorá vznikla v roku 2001 najskôr ako nechtové štúdio a neskôr sme svoje  služby rozšírili aj na edukačnú činnosť v oblasti nechtového dizajnu. V našej ponuke nájdete kurzy základné akreditované ako aj kurzy nadstavbové vhodné pre nechtové dizajnérky ktoré sa chcú okrem perfektnej modelácie naučiť aj najnovšie techniky v nail arte- zdobení nechtov.

Pretože  nás nechty stále bavia, vymýšľame neustále  niečo nové, preto sme sa  v roku 2006  stali výhradným distribútom kozmetiky The Edge na Slovensku, ktorú zastupujeme dodnes a v roku 2016 sme pridali Profesionálnu kozmetiku Mystic Nails ktorá má zastúpenie v krajinách Taliansko, Serbia, Netherlands, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Spain, Portugal, Estonia, Finland, Romania atď.

 

S láskou k nechtom…

Pre inšpiráciu...Použitie produktov Mystic Nails... Produkty nájdete u nás v mysticnailsnf.sk. ...

View on Facebook

Hybrid medzi akrylom a gélom.Ukážka novinky z Mystic Nails.Čoskoro aj u nás v Nail Fashion! ...

View on Facebook

Štastný Nový rok z Nail Fashion - Mystic Nails!

Ďakujeme za prejavenú dôveru v uplynulom roku,
zároveň želáme veľa osobných ako aj pracovných úspechov v nasledujúcom roku! Z.NF-MN.
...

View on Facebook

Použitie Nail Stamping techniky. Skladom v mysticnailsnf.sk ...

Kapcsolj HD-re 👍🏻😊 #mysticnails #szamitaszakertelmed

View on Facebook

Magic Flakes už aj u nás v predajni mysticnailsnf.sk ...

Mágikus hangulatra vágysz? Az ünnep közelsége mindannyiónkra hatással van. 🤶🎁❄🎄Sokféle érzés kavarog bennünk, talán pont így, amilyen sokszínűként ragyog a Magic Flakes is. #szamitaszakertelmed #mysticnails — Zobrazené produkty: Magic Flakes -kaméleon hatás 5 színben! a LeGrande Color Gel 02. Molto Nero 4g.

View on Facebook