O nás

Vitajte na stránke nailfashionsk ktorú sme sa pre Vás snažili pripraviť tak, aby ste na nej našli všetky informácie ktoré by Vás mohli zaujímať z oblasti vzdelávania sa v nechtovom dizajne.

Niečo o nás.

Sme spoločnosť Nail Fashion ktorá vznikla v roku 2001 najskôr ako nechtové štúdio a neskôr sme svoje  služby rozšírili aj na edukačnú činnosť v oblasti nechtového dizajnu. V našej ponuke nájdete kurzy základné akreditované ako aj kurzy nadstavbové vhodné pre nechtové dizajnérky ktoré sa chcú okrem perfektnej modelácie naučiť aj najnovšie techniky v nail arte- zdobení nechtov.

Pretože  nás nechty stále bavia, vymýšľame neustále  niečo nové, preto sme sa  v roku 2006  stali výhradným distribútom kozmetiky The Edge na Slovensku, ktorú zastupujeme dodnes a v roku 2016 sme pridali Profesionálnu kozmetiku Mystic Nails ktorá má zastúpenie v krajinách Taliansko, Serbia, Netherlands, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Spain, Portugal, Estonia, Finland, Romania atď.

 

S láskou k nechtom…

7 days ago

Nail Fashion, s.r.o

Ďalšia šikovná Zuzka z kurzu.Modelácia na šablóny. ...

View on Facebook

7 days ago

Nail Fashion, s.r.o

Ďalšia moja šikovnica z Kurzu a jej modelácia na šablóny. Použité produkty značky Mystic Nails. ...

View on Facebook

7 days ago

Nail Fashion, s.r.o

Zuzka a jej modelácia na šablóny použitím kamuflážnych gélov. ...

View on Facebook

Moja nová šikovná kuriatka Zuzka a jej práca. Modelácia na šablóny, záverečná úprava Gellak. ...

View on Facebook

1 month ago

Nail Fashion, s.r.o

Milé kolegyne!
Prosím Vás o plánovanie zásob vzhľadom k dovolenkovému obdobiu.Nižšie máme presne vypísané ako budeme mocť tovar zasielať. Samozrejme aj so zľavičkou ak stíhate plánovačky 🙂
Pekné leto všetkým.
...

View on Facebook