Vitajte na stránke nailfashionsk ktorú sme sa pre Vás snažili pripraviť tak, aby ste na nej našli všetky informácie ktoré by Vás mohli zaujímať z oblasti vzdelávania sa v nechtovom dizajne.

Niečo o mne

Volám sa Mgr.Zuzana Barberio a mám vyštudovanú VŠ marketingovej komunikácie.

Nechty bola moja vášeň odkedy si pamätám a vždy mi priťahovala práca v kreatívnom sektore, preto som sa v roku 2001 prihlásila na svoj 1.akreditovaný kurz nechtovej dizajnérky.

V tom čase sa organizovali 2 dňové kurzy kde 1. deň sme predlžovali nechty na typy pomocou 1 UV gélu a 2.deň sme predlžovali nechty na typy akylovou metódou. Následne skúška a pustili nás do sveta… To si asi viete predstaviť aké ťažké bolo začínať. Žiadny internet, FB,IG,TIK TOK…učila som sa na dobrovoľníkoch po dobu 6mesiacov som sa zdokonaľovala ako najviac som mohla a o 6 mesiacov som si našla svoj 1džob nechtovej dizajnérky v OC Dunaj v Bratislave. Avšak o 3 mesiace neskôr  v roku 2001sme sa presťahovali do Trnavy kde som si otvorila svoju 1.živnosť.

Začínala som  najskôr ako malé nechtové štúdio v Trnave na Hlavnej ulici, kde som pracovala v kozmetickom salóne v ktorom som si prenajímala 3x3m2 ako nechtová dizajnérka. Pretože bol o moje služby veľký záujem a sama som už všetky klientky nestíhala obslúžiť, rozhodla som sa pribrať kolegynku ktorú som si sama zaučila. Pre pretrvávajúci veľký záujem o moje služby som sa V roku 2003 rozhodla otvoriť v Trnave prvé nadštandardné nechtové štúdio s 4 nechtovými dizajnérkami recepčnou, ktoré som si sama zaškolila.

V Roku 2004 som otvorila pobočku v Nových Zámkoch s 3 nechtovými dizajnérkami. V roku 2006 sme rozšírili svoje služby o akreditované školenia v nechtovom dizajne. V našej ponuke nájdete kurzy základné akreditované ako aj kurzy nadstavbové vhodné pre nechtové dizajnérky ktoré sa chcú okrem perfektnej modelácie naučiť aj najnovšie techniky v nail arte- zdobení nechtov.

Pretože nie je možné vykonávať na 100% manažovanie salónov so zamestnancami a zabezpečovať a organizovať školenia na vysokej úrovni a byť zároveň matkou a manželkou rozhodla som sa v roku 2008 ísť cestou organizácie školení a kurzov s predajom produktov.

Pretože  nás nechty stále bavia, vymýšľame neustále  niečo nové, preto sme sa  v roku 2006  stali výhradným distribútom kozmetiky The Edge na Slovensku, ktorú zastupujeme dodnes a v roku 2016 sme pridali Profesionálnu kozmetiku Mystic Nails ktorá má zastúpenie v krajinách Taliansko, Serbia, Netherlands, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Spain, Portugal, Estonia, Finland, Romania atď.

V roku 2022 sme pridali ďalšiu skvelú značku do portfólia ponúkaných produktov a To značku Perfect Nails.

Popri svojom 1.dieťati v roku 2008 som začala externe vyštudovala VŠ marketingovej  komunikácie, ktorej štúdium som ukončila príchodom 2.dieťatka.

Pretože nechty sú moja vášeň a nemohla som ju úplne vypustiť obsluhujem svoj maličký okruh klientiek pre radosť na ktorých skúšam nové techniky a idem s dobou, kedže každý kto pracuje v nechtovom priemysle vie, že tento priemysel napreduje míľovými krokmi. 

Od svojho 1.kurzu som absolvovala ďalších  kurzov 186 kurzov z ktorých niektoré boli prezenčné a niektoré online.

Zaujímavý kurz na tému Air Brush som absolvovala v Paríži kde to bolo docela zaujímavé, kedže v školiacom nehovorili dobre po anglicky a ja som nevedela po Francúzsky ale keď sa stretnú  2 nechtárky telom i dušou  ani jazyk nemôže byť bariéra 🙂

S láskou k nechtom…