O nás

Vitajte na stránke nailfashionsk ktorú sme sa pre Vás snažili pripraviť tak, aby ste na nej našli všetky informácie ktoré by Vás mohli zaujímať z oblasti vzdelávania sa v nechtovom dizajne.

Niečo o nás.

Sme spoločnosť Nail Fashion ktorá vznikla v roku 2001 najskôr ako nechtové štúdio a neskôr sme svoje  služby rozšírili aj na edukačnú činnosť v oblasti nechtového dizajnu. V našej ponuke nájdete kurzy základné akreditované ako aj kurzy nadstavbové vhodné pre nechtové dizajnérky ktoré sa chcú okrem perfektnej modelácie naučiť aj najnovšie techniky v nail arte- zdobení nechtov.

Pretože  nás nechty stále bavia, vymýšľame neustále  niečo nové, preto sme sa  v roku 2006  stali výhradným distribútom kozmetiky The Edge na Slovensku, ktorú zastupujeme dodnes a v roku 2016 sme pridali Profesionálnu kozmetiku Mystic Nails ktorá má zastúpenie v krajinách Taliansko, Serbia, Netherlands, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Spain, Portugal, Estonia, Finland, Romania atď.

 

S láskou k nechtom…

3 weeks ago

Nail Fashion, s.r.o

Ahojte! Konečne dobrá správa!
Viacerí ste čakali na tento termín tak šup šup pošlite si prihlášky ešte dnes www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/
Počet miest je limitovaný v súlade s vyhláškou.
...

View on Facebook

2 months ago

Nail Fashion, s.r.o

Chcete využiť momentálnu situáciu na niečo produktívne a naučiť sa niečo nové? Prihláste sa na ONLINE KURZ MODELÁCIE NECHTOV ešte dnes!
www.nailfashion.sk/online-kurz-predlzovanie-nechtov-u-v-gelom/
Prihláška
www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/
...

View on Facebook

5 months ago

Nail Fashion, s.r.o

Nové ECO pilníky už v ponuke. ...

View on Facebook