MANIKÉR – MANIKÉRKA v Nail Fashion Trnava

 

Naša práca hovorí za nás v podobe stoviek úspešne vyškolených nechtových dizajnérok. Toto povedali o nás:

 

Salón Queen  odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

„Zuzinka, ďakujem za skvelé školenie. Vďaka tebe som si otvorila svoj vysnívaný salón . Skvelý kolektív a skvelá školiteľka. Svoju spokojnosť ti posúvam ďalej v podobe druhých babach a budem ťa aj ďalej odporúčať. Ivka Banská Štiavnica“

Gel Nails Nika odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

18 h
„Jedno z najlepších rozhodnutí prihlásiť sa na akreditovaný kurz. Pani školiteľka Zuzka nás veľa naučila, bola trpezlivá aj keď sme robili chybičky, ktoré nám ale vysvetlila a ukazovala dokým sme sa naučili veci robiť správne a za to jej veľmi ďakujem. Odporúčam všetkými desiatimi.
Veronika“
 
 
„Zuzka je úžasná školitelka vrelo odporúčam všetkými desiatimi ❤️
 
 

Erika Kitleyova odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

„Maximálna spokojnosť 💯👆 Zuzka si úžasná školitelka , príjemná a milá osôbka s obrovskými skúsenosťami … no proste top , neoľutovala som že som si vybrala práve teba a Nail fashion s.r.o.
ĎAKUJEM 💯💯
 

Domuš Neznááma odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

„Určite odporúčam😊 super školiace stredisko a tá najlepšia lektorka Zuzka😊 je veľmi ochotná, nápomocná a pre ňu slovo nejde to neexistuje 😊 som rada, že som mala tú česť ťa spoznať a práve u teba robiť akreditáciu a dala si mi veľmi veľa nových vedomostí a posunula ma ďalej v tom čo robím😊 takže ak sa neviete rozhodnúť tak Nail Fashion- Zuzka je to najlepšie riešenie 😊😊 ďakujem ešte raz Zuzi za všetko 🤗🤗🤗
 
„ahojte, nechty som si robila sama doma avšak Zuzkin kurz mi veľmi pomohol zdokonaliť si techniku a naučiť sa niečo nové, takže vrelo odporucam aj kurz nail art bol super a teraz robím nechtiky aj známym a som spokojna, Zuzka ďakujem ti“
 
„S úrovňou kurzu som bola veľmi spokojná. Profesionalita a priateľský prístup lektorky Zuzky a školiace materiály mi pomohli k úspešnému vykonaniu záverečnej skúšky, napriek tomu, že som bola úplná začiatočníčka. Páčil sa mi aj priestor, kde kurz prebiehal. Odporúčam všetkým.“
 

Oľga Masárová  odporúča stránku Nail Fashion, s.r.o.

„Dnes sme úspešne ukončili aj s ďalšími kočkami kurz v Nail Fashion, s.r.o. Naša školiteľka Zuzka Barberio bola veľmi ústretová a milá. Za seba musím povedať, že som sa to všetko vďaka nej naučila, lebo som nikdy predtým nechty nerobila. A čo najviac oceňujem je to, že je ochotná aj ďalej byť v kontakte, ak by som potrebovala niekedy s niečím pomôcť. Vrelo odporúčam. Je skutočná profesionálka.
Ďakujem Zuzi 😍😘
Oľga Masárová
 • Profesionálne produkty“
 
 

 

AKREDITOVANÝ KURZ MANIKÉR – MANIKÉRKA

Sme tu pre Vás od roku 2001, o tom ako robíme našu prácu hovorí za nás naša práca v podobe stoviek úspešných absolventiek z ktorých niektoré dosahujú v nechtových súťažiach tie najprestížnejšie ocenennia. Váš úspech je aj naším úspechom…

Zopár recenzií nájdete aj tu:

https://www.facebook.com/nailfashionsro/reviews

 

č. akreditácie 1996/2021/4/1

 

Veľa našich študentiek k nám prichádza s túžbou naučiť sa niečo nové, niektoré túžia po zmene kariéry  iné sa vždy zaujímali o nechty a hľadajú ten správny darček pre seba, ktorým by ich obdarovali ich blízki.

Všetky dôvody však majú rovnaký základ: Chcú urobiť správne rozhodnutie a uspieť.

Vy môžete tiež!

U nás pracujeme s najmodernejšími pomôckami, používame odbornú literatúru, profesionálne produkty najvyššej kvality a v nie konečnom rade sú naše osnovy koncipované tak, aby ste svoj čas strávený v našom školiacom stredisku využili čo najefektívnejšiev príjemnom prostredí a pod vedením skúsenej lektorky, ktorá pracuje ako aktívna nechtová dizajnérka už od roku 2001.

Všetky prísady pre nadobudnutie praktických skúseností, sebadôvery s certifikátom akreditovaným Ministerstvom školstva SR.

Pretože vieme aké to je začínať, pre naše absolventky kurzov máme pripravené významné zľavy a balíčky kurzov ktoré sú nastavené tak by ste mali čo najľahší štart.

Teraz niečo o kurzoch 🙂

Kurzy, ktoré poriadame sú intenzívne(denná výuka od 8:30-12:00, resp do 15:00) prípadne podľa dohody, dokážeme byť flexibilní tzn. pokiaľ ste zamestnaná a nemôžete chodiť na kurz každý deň vieme Vám kurz ušiť aj na mieru s dátumami ako Vám to bude vyhovovať, avšak odporúčame si nerobiť veľké prestávky medzi sedeniami aby ste sa mohli zlepšovať a napredovať ako v technike tak vo vedomostiach.

Kurzy prebiehajú v malých skupinkách pod neustálym dohľadom skúsených lektorov. Po absolvovaní rekvalifikačného kurzu vo všetkých troch moduloch Manikúra + nechtová modelácia UV GÉLOM + nechtová modelácia AKRYLOM si môžete na základe získaného osvedčenia otvoriť živnosť ako Manikér alebo sa v tejto oblasti zamestnať.  Dlhoročné skúsenosti, vysoká odbornosť, individuálny a profesionálny prístup a stovky našich úspešných absolventov sú zárukou vašej správnej voľby práve pre naše školiace stredisko. Naši absolventi získavajú komplexné teoretické i praktické zručnosti. Naším cieľom je, aby sa absolventi stali v oblasti nechtového dizajnu a manikúry profesionálmi a boli schopní ponúknuť svojim klientom široké služby. Bezplatné dodatočné poradenstvo pre absolventov je samozrejmosťou.

Termíny Kurzov 2024 

Január 2024

02.01.2024

Február 2024

06.02.2024

 

(Na rozbehnutý kurz sa dá pristúpiť po dohode s lektorkou)

Každý absolvent akreditovaného kurzu musí absolvovať  cca 13 sedení (1 sedenie = 1 modelácia nechtov) ak nemáte nechtovú modelku nevadí, pracujeme s najmodernejšími pomôckami okrem iného aj s Nail Trenažérom ale každej absolventke doporučujeme si priniesť aspoň 1 živú modelku na 4- 5 deň kurzu aby sama videla ako techniku zvláda a ako dlho jej modelácia nechtov vydrží.

CENA AKREDITOVANÉHO KURZU MANIKÉRKA= 799,- €

(vrátane DPH)

Obsahuje Moduly :

A. Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty 120h.

B. Modelácia UV gélom 82h.

C. Modelácia akrylom 82h.

Ak sa  moduly absolvujú jednotlivo, (napr. Modelácia Uv gélom 82 hod. samostatne) v tom prípade 1 Modul = 350 Eur (vrátane DPH) tzn. absolvovanie všetkých modulov jednotlivo by stálo dokopy = 950 Eur s DPH. V prípade absolvovania iba niektorých modulov dostáva absolvent Certifikát s konkrétnym modulom ktorý absolvoval, ak by si chcel otvoriť živnosť alebo sa zamestnať musí mať absolvované všetky moduly.

iba absolvovaním všetkých modulov získava absolvent súbor vedomostí a zručností podľa najnovších hodnotiacich štandardov pre povolanie MANIKÉR/MANIKÉRKA na základe ktorých dostáva Osvedčenie Akreditované MŠ SR .

Cena zahŕňa:  učebné skriptá, učebný a spotrebný materiál , ľahké občerstvenie (nezahŕňa obedy), osvedčenie s akreditáciou MŠ SR, následné poradenstvo.

Dávame do pozornosti výhodné Balíky so zľavou pre naše kurzistky

 

1.Balíček Manikérka + Nail Art Permanent 888 namiesto 919 Eur.( Balík obsahuje Akreditovaný kurz Manikérka a kurz Nail Art. Obsah kurzu Nail Art nájdete v nasledovnom linku pod Nail Art Permanent  https://www.nailfashion.sk/rozpis-kurzov-skoliaceho-strediska-nail-fashion/)

 

2.Balík Manikérka + 2 ľubovoľné doškoľovacie kurzy 977 Eur namiesto 1039 Eur ( Balík obsahuje akreditovaný kurz Manikérka a 2 ľubovoľné doškolovacie kurzy z ponuky našich kurzov. Doškolovacie kurzy a termíny realizácie doškolovacích kurzov nájdete v rozpise kurzov alebo v nasledovnom linku https://www.nailfashion.sk/rozpis-kurzov-skoliaceho-strediska-nail-fashion/

V prípade že ste si objednali balík s doškolovacím kurzom a termín doškolovacieho kurzu Vám nevyhovuje s lektorkou si dohodnete dátum náhradného termínu doškolovacieho kurzu.

PODMIENKY PRE ÚČASŤ:

 • poslaná elektronická prihláška https://www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/ 
 • Do prihlášky napíšte Názov Kurzu  alebo  Balíka kurzov (napr. Balík Manikérka + Nail Art)   o ktorý máte záujem
 •   záloha vo výške 100,- € – zaplatená najneskôr 14 dní pred termínom kurzu. Zvyšná cena kurzovného uhradená najneskôr v deň zahájenia kurzu ráno.(detaily k platbám  nižšie v ďalších informáciách ).

TEORETICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

 • základy anatómie, fyziológie, dermatológie, kožné choroby, dekontaminácia, starostlivosť o prirodzené nechty, starostlivosť o pokožku rúk, úvod do nechtovej modelácie, modelácia nechtov UV gélom, druhy gélov, ich použitie, pomôcky, hygiena a ochrana pri práci, organizačné, ekonomické a právne informácie.

PRAKTICKÁ ČASŤ ZAHŔŇA:

 • ošetrenie prirodzených nechtov
 • ošetrenie pokožky rúk
 • suchá manikúra, japonská manikúra
 • modelovanie nechtov UV gélom, akrylom

technické postupy:

 • 1. spevnenie, modelovanie, predlžovanie prirodzených nechtov na tipy, na šablóny gélovou a akrylovou metódou
 • 2. francúzska manikúra permanent, práca s kamuflážnymi gélmi, kamuflážnym akrylom
 • 3. úprava a dopĺňanie namodelovaných nechtov
 • 4. snímanie modelácie
 • 5. lakovanie, nanášanie gél laku na modeláciu, nanášanie  farebného gélu (bezvýpotkového, výpotkového)
 • 6. praktické precvičovanie
 • 7. práca s elektrickou brúskou novinka
 • 8. práca s LED, CCFL lampou a gélmi LED, CCFL novinka
 • 9. ukážka práce s polygélom (hybrid medzi akrylom a U.V gélom) novinka

Počas celého kurzu majú účastníci k dispozícii všetok potrebný materiál pre výuku ( pracujeme s kvalitným materiálom značky Mystic Nails  https://mysticnailsnf.sk/túto kozmetiku používame aj v našom nechtovom štúdiu. Učíme pracovné postupy overené v praxi po kurze môžete s touto kozmetikou pokračovať na Vašich klientkách. Nemusíte blúdiť po interente a hľadať a skúšať rôzne značky, miesto toho sa môžete sústrediť na zlepšovanie a zrýchlovanie techniky na Vašich klientkách. V prípade, že si zakúpite základnú výbavu priamo na kurze, bude Vám poskytnutá na tento tovar ZĽAVA 10%. Tovar máme skladom. 

FORMA ZÁVEREČNEJ SKÚŠKY:  Po úspešnom absolvovaní kurzu obdržíte osvedčenie  pre daný odbor (Manikúra ) s akreditáciou Ministerstva školstva. Na základe osvedčenia sa môžete zamestnať v danej oblasti a získavať potrebnú prax. Kvalita a hĺbka poskytnutých informácií a získaných zručností na rekvalifikačnom kurze Vám pomôžu v sebaistom rozbehu do nechtového dizajnérstva, treba dať však dôraz na to, že dobrých nechtových dizajnérov z Vás urobí až prax a ďalšie zdokonaľovanie sa. V tejto fáze sú Vám k dispozícii naše služby vo forme poradenstva.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
Cena kurzu zahŕňa osvedčenie, učebné skriptá, malé občerstvenie, modelačný materiál používaný pri výuke. Cena nezahŕňa modelačný materiál pre domáci odber – základnú výbavu. Nie je podmienkou základnú výbavu pre nechtovú modeláciu zakúpiť priamo na kurze. Avšak z hľadiska efektívnosti kurzu odporúčame si túto výbavu zakúpiť, aby ste sa mohli v čo najkratšom čase v tomto odbore zdokonaľovať a využívať čerstvo nadobudnuté znalosti.

Platba:

Platbu za kurz prípadne tovar je možné uhradiť v hotovosti alebo prevodným príkazom.

Záloha na kurz sa uhrádza prevodom na základe vystavenej zálohovej faktúry po obdržaní prihlášky na kurz. 

alebo v hotovosti na prevádzke Nail Fashion , Pekárska 23, 917 01 Trnava.

zvyšok platby sa uhrádza v deň nástupu na kurz.

V prípade platby prevodom napíšte do poznámky  vaše meno a dátum začiatku kurzu.

 

PRIHLÁŠKA NA KURZ

https://www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/

Kontakt: 0915 350 347

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Invalid OAuth access token - Cannot parse access token Type: OAuthException

0915 350 347, info@nailfashion.sk

Odsek